آموزش ترکیب رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره – برند مو متخصص پوست و مو – قیمت رنگ مو نسکافه ای

Blog

آموزش ترکیب رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

by سایت تخصصی پوست و مو in ژوئن 17, 2019

رنگ موی نسکافه ای از انواع رنگ موهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها است و شما می توانید بدون نیاز به دکلره از این رنگ برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره طرفداران بسیاری دارد که زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و باعث می شود تا شما چهره ای جذاب و متفاوت داشته باشید. 

فرمول های ترکیبی رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره

دکلره کردن باعث آسیب رساندن به موها می شود بنابراین بهتر است خانم ها در صورت امکان از رنگ موهایی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند که نیاز به دکلره ندارند. و بسیار توصیه میشود که برای مراقبت از موی خود و جلوگیری از آسیب بیشتر به مو از کرم مو استفاده کنید. در ادامه این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم

رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

  • رنگ موی 000 : برای بی رنگ کردن موها
    رنگ مو بلوند نسکافه ای شماره 6
    رنگ مو بلوند کاپوچینو 8
    واریاسیون نقره ای
    اکسیدان 9 درصد

روش کار :

ابتدا رنگ شماره 000 را با اکسیدان 9 درصد به خوبی مخلوط کنید سپس همه موهایتان را به مخلوط رنگ 000 آغشته کنید و به مدت 45 دقیقه مکث کنید توجه داشته باشید که در این مدت زمان باید چند بار موهای خود را چک کنید تا از آسیب رسیدن به موهایتان جلوگیری شود و علاوه بر این موهای شما به پایه 7 برسد سپس موها را بشویید. رنگ مو شماره 000 از دکلره ضعیف تر است ولی کار دکلره را انجام می دهد و موها را تا پایه 7 روشن می کند. بعد از گذشت 45 دقیقه موهایتان را بشویید و بهتر است 24 تا 48 ساعت صبر کنید تا موهایتان استراحت کند سپس موهایتان را رنگ بزنید.
برای رنگ زدن موها در یک کاسه پلاستیکی 2/3 از رنگ موی بلوند نسکافه ای شماره شش را خالی کنید سپس 1/3 از تیوپ رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره 8 را به رنگ شماره 6 اضافه کنید و اکسیدان را به این رنگ موها بیفزایید و به اندازه سه سانت واریاسیون به رنگ موها بیفزایید و رنگ موها را با اکسیدان مخلوط کنید و همه موهایتان را به مخلوط رنگ مو آغشته کنید و بعد از گذشت 45 دقیقه موهایتان را با آب ولرم بشویید. توجه داشته باشید که در زمان گذاشتن رنگ مو روی موهایتان چند بار باید موهایتان را شانه کنید تا رنگ روی موهای شما حالت ماسیدگی پیدا نکند و هوا به لایه های زیر موهای شما راه پیدا کند.
بعد از رنگ کردن موها بهتر است تا 48 ساعت از شامپو استفاده نکنید تا رنگ به ساقه موهای شما نفوذ کند.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از کرم موها برای موهای صاف و فرفری

 

اگررنگ موی نسکافه ای با رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد چهره ای زیبا و جذاب پیدا خواهید کرد. برای رنگ کردن موها با رنگ موی نسکافه ای می توانید از دکلره استفاده کنید و اگر شما تمایل دارید به موهایتان آسیبی وارد نشود بهتر است بدون استفاده از دکلره موهایتان را رنگ بزنید.

در این مطلب با فرمول ترکیبی رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره آشنا شدید که امیدواریم با کمک این رنگ مو بتوانید موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید و چهره ای جذاب و متفاوت پیدا کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده مطالب آموزنده در مورد زیبایی مو کلیک کنید.

Leave a Reply